SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
skuter peugeot
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '15
Lloji :
Peugeot
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
76708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet skuteri peugeot i ardhur prej zvicre ne gjendje te rregullt doganen e ka te paguar.
Informata rreth publikuesit
Mehaz
Lipjan
044381114
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »