SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen/VW Polo - 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Viti :
2006
ID e produktit :
76884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Volkswagen/VW #Polo - 2006

MARKA : VW

TIPI : POLO

VITI I PRODHIMIT : 2006

LLOJI I MOTORRIT : DIEZEL

VELLIMI : 1.9 TDI

NUMRI I DYERVE : 5

KM T KALUARA: 163649

KLIMA : KLIMATRONIC

NDRUESI I SHPEJCIVE : MANUAL 5 SHPEJCII

DOGANA E PAGUAR

PER INFORMATA MA TE HOLSISHME KONTAKTONI TEL 044 453 203

GAZMEND RAMADANI PER TI SHIKUAR TE GJITHA VETURAT E AUTO OLSA SHENO QFAR KERKON 044 453 203
Informata rreth publikuesit
Auto Olsa
Ferizaj
044 453 203
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »