SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vito 220 CDI vp 2005 RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '17
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
77002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES VITO 111 CDI
MOTORI 2.2 CDI, 85 KW / 116 PS
E Servisuar ne teresi , REGJISTRIM RKS REGJISTRIM DERI ME 11.2017 VITI I PRODHIMIT 2005 ,
9 ULESE, perpara mundsi 2 edhe mundsi 3 ulese(posedoj) .
6 SHPEJTESI,
KLIM
FELLNE ALUMINI
RADIO,CD,
HAPJEN E DYERVE ME TELEKOMAND,
ESP,
ABS,
SERVO (HIDRAULIK),
AIRBAG,
XHAMAT ELEKTRONIK,
TIMONI LEVIZES (LART - POSHTE),
Dera anesore auotmatike me komand
Telefon
Qmimi I diskutushem
Nderrim i mundeshem shtoj per vetura ma te shtrejta
Informata rreth publikuesit
Galdim
Prizren
+37744304276
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »