SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart ForTwo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '15
Lloji :
Smart ForTwo
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
77005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart ForTwo 4 Goma t'reja M+S Regjistrim 03.10.2015
045-511-426 Viber: +377 45 511 426
Informata rreth publikuesit
Liridon
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »