SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedez 180Ch
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '15
Lloji :
Mercedes C 180
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2000
ID e produktit :
77011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedezi eshte e ardhur nga jashti viti 2000 ka pak ndryshk edhte kejt ngjendje te rregullt me tabela te
huaja eshte benzin dhe automatik
Per me shum informata kontaktoni ose ne email ose ne numer
Email : zagragja@hotmail.com
Numri : 045-432-161
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mirjeta
Gjilan
045372161
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »