SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shlepin mercedes 90
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
Mercedes Tjetër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
473,418
Motori (kubik) :
814.00
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
77016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shlepin mercedes te gjitha paisjet ne funksion 814 me dogan Viber +37744271709
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
mazgit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »