SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 270 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '15
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
77022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E 270 I Rujtur shum. rigjistrimin e par e ka ne ks 1 vit rigjistrim. E shes per arsye qe e kena ble njo tjeter. Mercedesi I ka te gjitha serviset... Per me shum kon. 045696892
Informata rreth publikuesit
Armend
Malishevë
045696892
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »