SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda Tribute 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '15
Lloji :
Mazda Tribute
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
112,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
77027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mazda Tribute 2001, ne gjendje te regullt teknike.
Informata rreth publikuesit
kati
Pejë
049309288
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »