SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES ML 280 CDI 4MATIC 24DHJETOR 2007 RKS 1vjett
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '15
Lloji :
Mercedes ML 280
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,566
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
77036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KLIMA AUTOMATIK 2 ZONAL
- SISTEMIN PER ULJE DHE NGRITJE
- SISTEMIN SPORT + COMFORT
- ULESET ME PULLA
- PULLAT NE VOLLAN
- NDRIMI I SHPEJTESIVE NE VOLLAN
- ENTERIERI GJYSEM LEKURE
- TEMPOMAT
- ESP - AIR BAG
- ABS NE 4 RROTA
- BOARD COMPUTER TELEFON -
- SENZOR PARA MBRAPA
- SENZOR NE FSHISA
- DRITA E MJEGULLES

- SHUM TEPER I RRUJTUN
- NAVIGACION / DVD /

SHUM PAK I PERDORUR NE KOSOV - Privat

044977233
049727226. viber

Ndrrim me banes prishtin - Mitrovic E220 C220 Q5
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »