SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Bravo
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '15
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2001
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
77079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat bravo 1.3 me klim 2001 eshte ne gjendjee te rregullt Per informata na kontaktoni ne numrin 045-562-086
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »