SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fast food! Tirane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
ID e produktit :
77095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte Fast food! Eshte e pajisur me letra! Tani po afrohet Edhe Vera! 1 arsye me Shume per ta blere! Per me Shume kontaktoni ne numrin 0682149641
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shehu
London, United Kingdom
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »