SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen/VW Touareg - 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '15
Lloji :
Volkswagen/VW Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000
Viti :
2011
ID e produktit :
77152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Volkswagen/VW #Touareg - 2011

044121817
044324057
shes touareg 3.0 tdi
full full opcion.
Informata rreth publikuesit
AutoBINI
Ferizaj
044 121 817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »