SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva - 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '15
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Viti :
2010
ID e produktit :
77155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Opel #Meriva - 2010

AutoBINI
..
Marka : OPEL
Tipi : MERIVA
Viti i Prodhimit :2010
Lloji i Motorit :DIESEL
Numri i Dyerve:5
Vellimi: 1.7 CDTI
Ngjyra E BARDHMETALIKE
KM te kaluara :150 000
Klima : KLIMATRONIK
Ndrruesi i shpejtsis: MANUAL
Dogana: E PAGUAR
PREJARDHJA NGA ZVICRA
Per me shume informata kontakto ne numrat:.

044121817
044324057
Informata rreth publikuesit
AutoBINI
Ferizaj
044 121 817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »