SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Boxer
Çmimi :
€2,850.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '16
ID e produktit :
77263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lloji* :Peugeot
Modeli* :Boxer
Ngjyra* :Bardhë
Nr. i Dyerve* ; 4 dyer
Kategoria : Boxer
Marshi* :Manual
Lënda djegëse* :Naftë
Kilometrazha* :200.000
Motori (Kubik) :2.5
Viti i prodhimit* :1997
Regjistrim i parë deri me 14 Prill .
Ne gjendje shum t'mir.
Informata rreth publikuesit
Avni
Besianë
045537060
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »