SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover
Çmimi :
€3,150.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
Land Rover Defender
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Cruise Control, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
77290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Land Rover viti prodhimit 1998
25-11-2016 ka rigjistrim
1.8benzin +plin 4x4
044-173-057
Informata rreth publikuesit
Halil
Ferizaj
+37744-518-628
044-173-057 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »