SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.6 Benzins
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
77291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 1.6 Benzins me 2 dyer
vetura eshte ne gjendje shum te mir
ka 5 shpejtesi dhe ka 7 muaj regjistrim per me shum
Kontaktoni ne 045-559-154
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Gjilan
045559154
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »