SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
Alarm, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
77345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pasati esht ne gjendje te rregullt viiti 2004 motori 1.9 dizell te kalune i ka 17500 dy korriket e para i ka me nxemje ju lutem vetum blers serioz tel; 049 572417
Informata rreth publikuesit
mendrit
Malishevë
049 572417
Malisheve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »