SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opell kadet
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Lloji :
Opel Kadett
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1998
ID e produktit :
77346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opell kaddet kabrolet GSI 2.0 benzin me rigjistrim ks por i qlajmruar tel; 049 572 417
Informata rreth publikuesit
mendrit
Malishevë
049 572417
malisheve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »