SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes CLS 55 AMG - 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Lloji :
Mercedes CLS 55 AMG
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
5439.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
77436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Mercedes #CLS 55 AMG - 2007 Mercedes Benz CLS 55 amg
Viti i prodhimit 2007
Kilometra te kaluara 160000
Ulese :4
Dyer:5
Ne gjenje shume te mire teknike ka krejt opcionet FULL OPSION
Fellnet jan shum tbukura.
Baj ndrrim edhe me material ndertimor.
Informata rreth publikuesit
Ronit
Ferizaj
+37745568058
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »