SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitete Opel Corsa 1,4
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
ID e produktit :
77568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.4 Benzin - (B-14) Viti i prodhimit ne fund 1998 ( Regjistrim der me 27.10.2015 ) - Regjistrimi i pare: KS, 04-10-2011, - Klim Fellne Goma te mira e servisuar, - Ngjyra e Gjelber Metalike - Gjendje perfekte - Vetem personat e iteresuar te na kontaktojn,-
Cmimi - ( 2300 euro )
Mob. 044 10 31 31
Informata rreth publikuesit
ar
Fushë Kosovë
044103131
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »