SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renaul Master 1999
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
Lloji :
Renault Master
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
77573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi osht ne gjendje shum te mir teknike
I sapoardhur nga Zvicrra
I regjistruat ne RKS
Nuk është në Hipotek
Informata rreth publikuesit
Elvis
Ferizaj
+37744931544
[harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »