SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '15
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
77783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 409 D
kiper
3 dyer
7 ulse
Duplla rrot
regjistrim 1 vit
ne gjendje shum te mir
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hazir
Malishevë
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »