SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lt 46
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '15
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
1999
ID e produktit :
77789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lt 46
2.8
Kiper.
7 ulse.
Ne gjendje shum te mir
Duplla rrot 92 kw
I sapo ardhur nga zvicerra
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hazir
Malishevë
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »