SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 5
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '15
Lloji :
BMW 520
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
285,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
77801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 5 viti prodhimit 2002. 520qe benzin plin sistem italian ne dizne e ka plinin me 10€ 150 kilometra ka klim. Abs. Esp. Karrikat me nxemje. Radio cd gjamat ne mnyr elektronike me senzor para dhe mrapa me goma te reja para 4 dite ju kan ndrru te reja te katertat me fellne 225.45.17. per ma shum info na kontakto ne numer telit viber +37745575767. 045200529
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »