SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vito 112 CDI
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '15
Lloji :
Mercedes Vito
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2148.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
77830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Vito 112 CDI
Viti i prodhimit:18.11.2002
Ngjyre:HIri Metalike
Ulese:8
Dyer: 5

Rexhistrim 12 `muaj

Tel:049 214 114
Informata rreth publikuesit
Shkelzen
Prishtinë
045498498
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »