SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skuter peugeot
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '15
Lloji :
Peugeot
ID e produktit :
77852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuteri osht ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2013
50 cc

Per me shum info : 045-601-220
Informata rreth publikuesit
Rexh
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »