SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz C 220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '15
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Argjendtë
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
315,000
Viti :
2002
ID e produktit :
77856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen mercedes benz ne gjendje shum te mir,me liber te servisit,me goma te reja,serviset me e kryera gjithmon me rregull,ndrrim i mundshem
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prizren
044718119
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »