SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250 D
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '15
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
77892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendj shum te mir marshi manual lenda djegse dizel
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mergim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »