SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Lloji :
Volkswagen
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Viti :
2005
ID e produktit :
78092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Caddy 2.0 SDI 2005
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genc
Campos, Rio De Janeiro, Brazil
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »