SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES S 320 CDI FULL EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Lloji :
Mercedes S 320
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
3222.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
78102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES S 320 CDI
vetura posedon keto opcione
karrikat i ka me ngrohje me ftofje dhe me masazh
Amertizerat i ka me tre opsione mu ul mu ngrit dhe mu be sport nese don ti
automjeti ka perdet mbrapa dhe anash ne dyer,gjamat i ka te blinduara
dyert mblidhen me vakum i terkek vet ne menyr automatike,
dhezja mund te behet edhe pa qels me pull ne shallter,
cenzora para dhe mbrapa, dritat xenon
pasqyret i mblidhen me pull ne parking dhe jan anti reflex mos me te pengu dielli,
kilometrat i ka te verifikuara te auto mita mercedes prishtine,
serviset i ka te kryera te gjitha me rregull si ne motor ashtu edhe ne menjaq,
tempomat me blloku shpejtesin sa don ti mos me leju me hec ma shum,
telefon friz per ftofje dhe nxemje etj etj
per me shum informata mund ta shikoni ne foto dhe te na telefononi
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »