SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 1.9 TDI 4X4 DIZEL
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
78103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Automjeti eshte ne gjendje shum te mir teknike
Automjeti e ka regjistrimin e 2 te ne Kosove
Serviset i ka te kryera te gjitha me rregull
Fellgat origjinale te audis me gomat e reja
Automjeti eshte dizel 1.9 tdi 4x4 me 6 shpejtesi etj
Per me shum informata shikoni fotot edhe mund te na kontaktoni
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »