SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.8
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
197,055
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Shufra Kulmi
ID e produktit :
78127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt e ruajtur si nga brenda edhe jasht po ashtu ka edhe klim ne funksion ka regjistrim deri me 17.06.2015
NR.telefonit 049-452-651
Informata rreth publikuesit
bledar
malishev [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »