SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw x5
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
4.40
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
78158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura nuk eshte hipotekë eshte full ekstra mundeni mi shiqu fotot nxemje ne ulse para dhe mrapa , navigacion te madh,komanda ne timon,monitora fabrikisht mrapa,karrikat me memore,panoram,vetura eshte ne gjendje te mir teknike dhe optike , model amerikan
tabela rks 4.4, 1 vit regjistrim
me pare qmimi diskutushem
viber +37745404042
Informata rreth publikuesit
Fidan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »