SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
122,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
78170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Touran 2.0 i ardhir nga Zvicra viti 2005

Tel. +38649501459
Informata rreth publikuesit
Dardi
Therandë
+38649501459
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »