SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Twingo - 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '15
Lloji :
Renault Twingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Viti :
2009
ID e produktit :
78320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Renault #Twingo - 2009

AutoBINI
..
Marka : RENAULT
Tipi :TWINGO
Viti i Prodhimit :2009
Lloji i Motorit :DIZEL
Numri i Dyerve:3
Vellimi: 1.5 DCI
Ngjyra E KUQE METALIKE
KM te kaluara :150 000
Klima : A/C
Ndrruesi i shpejtsis: MANUAL
Dogana: E PAGUAR
PREJARDHJA NGA ZVICRA
Per me shume informata kontakto ne numrat:.

044121817
044324057
Informata rreth publikuesit
AutoBINI
Ferizaj
044 121 817
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »