SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES GOLF 2.0 DIZELL
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
78385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 5 2.0 DIZELLL

I REGJISTRAR

NGJYRA E ZEZ METALIKE

FULL EXTRA

PER MA SHUM IFNO KONTAKTO NR E TLE 044 647 278
Informata rreth publikuesit
NIT.-
BILL CLINTON [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »