SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ose ndroj bmw 318 ne gjendje shum te mir bmw me ni fjal osht shum e rujtne (rks deri me 29 -04-2015 )
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '15
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
78386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Naim
Deçan
045631588
Deçan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »