SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2.2 Diesel viti i prodhimit 2002 Km 173.000 7 ulese ne gjendje te rregullt e ardhur nga Gjermania.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
78393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira 2.2 Diesel viti i prodhimit 2002 Km 173.000 7 ulese ne gjendje te rregullt e ardhur nga Gjermania.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Besianë
045654723
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »