SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A8 4.0 TDI QUATTRO
Çmimi :
€8,100.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '15
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
78434
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Ngjyra e hirt
- 5 dyer - 5 ulse
- Nderruesin AUTOMATIK
- Regjistrim deri me 02-04-2016
- Vetura eshte ne gjendje shum te mir


OPSIONE :
- Start/Stop opsion qe te ndezet vetura vetem me gisht te pronarit
- Klimatronik dy zonale
- Timon sport
- Komandat ne timon ,
- Nderrimin e shpejtesive ne timon ,
- Ulset likur te zez , ulset me ngrohje para dhe mbrapa ,
- Ulset elektrike dhe memory , ulset sport
- Dritat BI XENON
- Bordkompjuter ,
- Tempomat
- Navigacion GPS TV HD
- Radio 6 CD changer
- ABS
- ESP,
- Airbag
- Amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIK
- Dritaret elektrike ,
- Mbyllje elektrike fellne 20 inch
- Hidraulik
- Immobiliser
- Sensor parkingu para dhe mbrapa
----- FULL OPSIONE----- .


MUNDESI NDERRIMI
Nr kontaktus: 044 653 320 ---- 049 653 320
Informata rreth publikuesit
ardit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »