SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mator
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
78452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes matorin ne qendje te mir harxhon pak i mir osht dy i kom du me hek keto
Informata rreth publikuesit
Ximi
Prizren
opoj 049 387 656 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »