SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa Viti 2000 Pa Dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
78460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa 1.0B Motorr ECO TEC Shum Ekonomik Vetura Ka ABS ESP TIMON SERVO AIR BAG Radio Me CD Shum Ne Gjendje Te Mir I Sapo Ardhur Nga Zvicrra Nr Tel-044-394-940
Informata rreth publikuesit
Mujaa
Deqan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »