SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,598
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
78472
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura eshte ne gjendje te rregullt e posa ardhur nga slovenia
Informata rreth publikuesit
faikveseli
bill klinton [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »