SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES VOLKSWAGEN JETTA 1.8 PLIN-BENZIN
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '15
Lloji :
VW JETTA
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
399,000
Viti :
1989
ID e produktit :
78483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VOLKSWAGEN JETTA 1.8 PLIN-BENZIN NE GJENDJE SHUME TE MIRE .

VITI I PRODHIMIT 1989.

VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEKE.

QMIMI 800 EURO.

REGJISTRIM KA DERI ME 04.08.2015.

NR.KONTAKT 044 210-692.
Informata rreth publikuesit
bedrishkodra
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »