SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
16.00
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
78552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 ne gjendje shum te mir muzik ekstra etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ledri
Malishevë
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »