SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Genata YZF 250-R -12 - YAMAHA
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '15
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
78577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori eshte 250cc
doganen e ka te paguar regjistrim nuk ka.
km te kaluara ka 4000
per ma shum kontaktoni ne telefon ndrrimi i mundshem.

044 230 232
Informata rreth publikuesit
bujar.os
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »