SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
piruner me rryme
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '15
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Elektrik
Kilometrazha :
100
Viti :
1990
ID e produktit :
78583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
piruner me rryme 1000kg 2.70 cm i qon larte paletat
Informata rreth publikuesit
ramiz
Ferizaj
37744122361
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »