SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamjon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '15
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1991
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
78646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamjon fiat ducato ne gjendje te rregullt. pa regjistrim ,me 7 ulse.per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit.

044-800-518
Informata rreth publikuesit
pjeter_1997
Raq [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »