SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET KAMIONI I PUNES IVECO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
78732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamionin e punes IVECO ne gjendje te rregullt pa asnje defekt.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prizren
044112558
William Walker km i 1-re [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »