SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Corsa 1.2 - 16V
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2001
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
78733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Corsa 1.2 eshte 16 V viti prodhimit 2001 eshte ne gjendje te rregullt posedon te gjitha pajisjet e duhura qe vetura te jete me ekonomike dhe e pershtatshme ne trafik
Data regjistrimit eshte 31.03.2015 pra afer nje vit ka regjistrim.
NUMRAT KONTAKTUS JANE : 045-676-842
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prishtinë
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »