SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf III TURBO DIESEL
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik
ID e produktit :
78803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 3 viti i prodhimit 1992 4 dyer turbo diesel me fellga nga alumini goma te rreja ms dhe shum i rruajtun
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Rahovec
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »